Oyun.Game Duyuru

Kayıt olarak Paylaşım Yapmaya Başlıyabilirsiniz !

Yeni Konu Clash Royale

[OG] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Clash Royale kategorisinde Cesur tarafından oluşturulan Clash Royale başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Clash Royale
Konu Başlığı Clash Royale
Konbuyu başlatan Cesur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cesur

Cesur

Üye
9A16B674-8C3A-4782-B130-1E08260322AD.jpeg

Clash Royale Oyunu Bu oyunu çok seviyorum. Eğlenceli, zorlu ve ilgi çekici. Peki neden 3 yıldız? Seviye 9, 12. seviyeye karşı geldiğinde ve eşit bir maç olmasını beklediğimde gerçekten sinirlenmeye başlıyorum. Kalelerinin daha fazla vurma noktası vardır ve büyüleri / yaratıkları daha yüksek bir HP seviyesinde. Çok haksız. Bir FUAR eşleşmesi için sayıların eşit olduğu yerlerde bunun düzeltilmesi gerekir. Hala oynayacağım, ama bunun ele alınması gerekiyor. Harika bir oyun için teşekkürler ... sadece 2 sentim.
Oyunu bir yıldır oynuyorum. Kısa süre önce usta oldum. Ve bu oyundan gerçekten keyif alıyorum. Oldukça bağımlılık yapıcı. Toplamak ve anlamak, öğrenmek, saldırı ve savunma, zaman ve pozisyon için birçok kart var. Her alexor savaşın her saniyesi kadar önemlidir. Kısa bir süre önce Kraliyet çatışması "Royale'yi geçmeye" başladı. Her ay 4.99 ödeyerek fayda elde etmek güzel, çünkü bu oyunda para kazanmak çok zor. Hangi stajyer kartlarınızı yükseltin.
😘Bu iyi bir oyun, maçlar adil olsaydı çok daha iyi olabilirdi, şu anda kupalara dayanıyorlar ama seviyeye dayanmalılar. Sizden 3 veya 4 seviye daha yüksek biriyle eşleştirilebilirsiniz ve kazanma şansınız YOKTUR, çünkü kartları açıkça daha güçlüdür. Ayrıca kuleleri yine daha güçlüdür. Bu küçük sorunu değiştirecek olsaydı, gün boyu 5 yıldız olurdu

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)