Oyun.Game Duyuru

Kayıt olarak Paylaşım Yapmaya Başlıyabilirsiniz !

Yeni Konu Teknik Yardım Bölüm Kuralları [Okumadan Konu Açmayınız]

[OG] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Knight Online Teknik Yardım kategorisinde Cesur tarafından oluşturulan Teknik Yardım Bölüm Kuralları [Okumadan Konu Açmayınız] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Knight Online Teknik Yardım
Konu Başlığı Teknik Yardım Bölüm Kuralları [Okumadan Konu Açmayınız]
Konbuyu başlatan Cesur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cesur

Cesur

Üye
  • Her turlu hack/***** program paylaşımı yasaktır.
  • Kufur/argo vs vs.. yasaktir.
  • illegal yöntemlerin paylaşimi yasaktir,(dupe/koxp/bug abuse), cezasi direk BAN dir.
  • Hack/*****/dupe/koxp/bug abuse gibi sahtekarliga insanlari yönlendirmek yasaktir,cezasi direk BAN dir.
  • Konu flood, mesaj flood, rep yalakaligi yasaktir. bu tur konular direk kilit yer. tekrarinda BAN nedenidir.
  • Actiginiz konularin başligi,konu icerigini anlatmali,aksi halde konu direk kilit yer.
  • Konu icinde birebir konuşmalara dikkat edin,bir forum da bulundugunuzu unutmayin, burasi herhangibi bir chat kanali veya messenger degildir.
  • Acil müdahale gerektiğini düşündünüz durumlarda bölüm Moderatörlerine veya Online olan yöneticiye özel mesaj atınız. Konu icinde tekrar tekrar hatirlatma ile, sizde flood a girmeyiniz.
  • Teknik Yardim, bolumu saadece teknik sorulari olan veya teknik destek vermek icin acilan bir alt forumdur,diger konulari gerekli alt forumlara veya KO bolumune aciniz.
  • Konu acmadan once ayni konudan daha once verildimi diye bolumlere goz atin,en buyuk KO forumuna sahibiz, konular daha once verilmiş olabilir, arama yi kisitlamayin, biraz caba gosterin.
  • Her ufak Teknik sorunlariniz icin konu acmayin, gerekli konulari arayin ve daha once acilmiş olan uyumlu konu altinda destek isteyin.
  • Oyun Game Genel forum kurallari bu bolumdede gecerlidir.
  • Kurallar gayet açık ve nettir.Yukarıda yazan kurallara uymadığınız taktirde üyeliğiniz BANlanır.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)